Haber
04 Nisan 2017 - Salı 16:57
 
Trabzonspor Beşiktaş Maçına Özel Kombinen Kulübüne Emanet
Trabzonspor Kombine sahibi olup takımımızın 8 Nisan Cumartesi oynayacağı Beşiktaş mücadelesine gelemeyecek taraftarlarımızın dikkatine!
TRABZONSPOR Haberi
Trabzonspor Beşiktaş Maçına Özel Kombinen Kulübüne Emanet

Trabzonspor Beşiktaş Maçına Özel Duyurusunda Şu İfadelere Yer Verildi

Taraftarlarımıza Önemli Duyuru

Kombine sahibi olup takımımızın 8 Nisan Cumartesi oynayacağı Beşiktaş mücadelesine gelemeyecek taraftarlarımızın dikkatine!

‘Kombinen Kulübüne Emanet’ uygulamamız Beşiktaş derbisine özel olarak hizmetinizde.

Kombine sahibi olup Beşiktaş derbisine gelemeyecek taraftarlarımız kombinelerini yalnızca bu maç özelinde kulübümüze devredebilecekler. Passolig internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek bu işlem sayesinde yurt içi ve yurt dışından taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği karşılaşma için bilet kapasitesi de arttırılmış olacaktır.

Kombinesi olup önümüzdeki karşılaşmada tribünde yer alamayacak tüm taraftarlarımızı ‘Kombinen Kulübüne Emanet’ kampanyasına davet ediyoruz. Bu kampanyayla birlikte kulübüne ekonomik destek sağlayacak taraftarlarımız aynı zamanda tribünlerde oluşabilecek boşlukların da engellenerek Medical Park Arena’da muhteşem bir atmosfer yakalamamızı sağlayacaktır.

Bu anlamlı kampanyaya katılmak isteyen taraftarlarımız işlemlerini https://www.passo.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra kombinelerim bölümünde yer alan “Kombine Kulübe Devir” butonuna tıklayarak yapabilecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzonspor, Beşiktaş, Maçına, Özel, Kombinen, Kulübüne, Emanet,
Yorumlar
Haber Yazılımı