Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize renk katmak ve onlara motivasyon vermek için bazı sürprizler yapabilirsiniz. İyi zamanlar yaşamak sadece bugünü değil, bundan sonraki zamanlarınıza da etki edecektir. Birlikten kuvvet doğduğuna şahitlik edebilirsiniz.
Boğa
Geliştirmek istediğiniz projelere iş arkadaşlarınız destekleri olabilir. Olaylara daha önce bakmadığınız bir açıdan bakmak her zaman daha iyi bir sonuç almanızı sağlayacaktır. Anneniz ya da önemli kadın figürleriyle yapacağınız görüşmelere özen göstermelisiniz.
İkizler
Doğrularınızın peşinde koşmalısınız. Hayatınıza dair ortaya koymak istediğiniz bir konu varsa ya da bir davanız sözkonusu ise kendi hakkınızı kendiniz savunmanız gerekebilir. İnsanların aklında doğru bir izlenim bırakmak için öncelikle kendinizin bu doğruya inanması gerekiyor.
Yengeç
Eşinizle ortak paydada olduğunuz konular ilişkinizi güçlendirecektir. Birbirinizin ilgi alanlarını ya da endişelerini bilmek, nasıl bir yaklaşım sergileyeceğinizi de bulmanızı sağlayabilir. Sadece sorunları değil, iyi yönleri de paylaşmak aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıracaktır.
Aslan
Hayatınızla ilgili kararlar gündeme geldiğinde fikrinizin kabul görmemesine tepki göstermemelisiniz. Sizin sebepleriniz olduğu gibi ailenizin de sebepleri olabilir. Mantıklı düşündüğünüzde ekonomik açıdan da sıkıntıya uğramayacağınız bir plan oluşturabilirsiniz.
Başak
Motivasyonunuzu kıran durumları ortadan kaldırmayı hedefliyorsunuz. Kendi yaşantınızın kontrolünü kendiniz belirleyebilirsiniz. Bunun için de önceliğiniz bir sıralama yapmak ve buna sadık kalacak şekilde ilerlemek olacaktır.
Terazi
Sosyal medyada ya da gerçek hayatta aradığın bazı güzellikleri kendi yeteneklerinizle bulabileceğinizden şüphe duymamalısınız. Kendinize ve yapabildiklerinize tutunun. Bugünü daha önce ortaya koyduğunuz diğer işleri nasıl geliştireceğinizi araştırarak geliştirmelisiniz.
Akrep
Yaşam alanlarınızda istediğiniz rahatlığı yaşamak için bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Bunun sizin için önemli olduğunu anlatacağınız konuşmalar sözkonusu olabilir. Annenizin, ailenizdeki kadınların desteğini arkanızda hissetmek size emeklerinin karşılığında gelen mükafat gibi hissettirebilir.
Yay
İş yapacağınız konular ya da seyahatleriniz konusunda araştırmalar yapabilirsiniz. Bulduklarınızı yakınlarınızla, ortaklarınızla paylaşmak uygulama aşamasında ilerleyişinizi kolaylaştırabilir. Emeğin ne kadar değerli ve geçerli olduğunu kendi tecrübelerinizin size dönüşlerini düşünerek fark edebilirsiniz.
Oğlak
Parasal konular gündeminizde olabilir. İhtiyaç sahibi kişilerin sizden destek istemeleri gibi durumlarda bütçenize uygun bir destek sağlayabilirsiniz. Zor zamanları bilerek kendinize ve çevrenize yaklaşmak her zaman daha iyi sonuç verecektir.
Kova
Üzerinizdeki iyi hali neye borçlu olduğunuzu düşünebilirsiniz. Mantıklı ve yenilikleri hamleleriniz, değişen şartlara göre hareket ediyor oluşunuz çevrenizin takdirini kazanacaktır. İnsanlarla olan ilişkilerinizin güçlenmesi yapmak istedikleriniz konusunda sizi daha motive edebilir.
Balık
Sorun yaşadığınız konularda çözümün kendinizde olduğunu fark edebilirsiniz. Hayatınız boyunca hiçbir konuda umutsuzluğa kapılmamalısınız. Kendinizi bilin, bu size bu kilitli kapıları açacaktır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.