Haber
25 Mart 2020 - Çarşamba 09:35
 
Süper Lig tescil edilecek mi? TFF Başkanı Nihat Özdemir açıkladı!
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig'in geleceğiyle ilgili ortaya atılan iddialar hakkında konuştu.
SPOR Haberi
Süper Lig tescil edilecek mi? TFF Başkanı Nihat Özdemir açıkladı!

Süper Lig tescil edilecek mi? TFF Başkanı Nihat Özdemir açıkladı!

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig'in geleceğiyle ilgili ortaya atılan iddialar hakkında Milliyet gazetesine konuştu.

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, TFFsürecinin uzaması halinde Süper Lig’in mevcut haliyle tescil edilmesi veya ilerleyen dönemde play-off oynatılması iddialarına açıklık getirdi.

 

 

Nihat Özdemir, Milliyet Gazetesi'den Bilal Meşe'ye yaptığı açıklamada “Şu an konuşulan iddialar asla doğru değil. Bu konular gündemimizde dahi yok. Bizim için sağlık her şeyden önce gelir. Biz fotoğrafa bu açıdan bakıyoruz." dedi.

 

 

GÜNDEMİMİZDE YOK

 

 

Başkan Özdemir ayrıca "Herkes kafasına göre, kendi kendine konuşuyor. Karar verici biziz. Ne play-off ne de liglerin mevcut haliyle tescili gündemimizde yer almıyor." ifadelerini kullandı.

 

BELLİ BİR TARİH YOK

 

Nihat Özdemir bu arada "Çünkü hiçbir şey belli değil. Sanıldığı gibi ligin başlangıcıyla ilgili öyle belli bir tarih falan da yok. Kulüpler Birliği ile bunu bile konuşmadık.” ifadelerini kullandı.

 

BAKAN'A 7 MADDELİK RAPOR

 

Başkan Özdemir, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, TFF olarak 7 maddelik bir rapor verdiklerini de belirterek, “Bu raporda süreçle ilgili bir dizi senaryolar var ve sadece Sayın Bakan biliyor” diye konuştu

 

KAYNAK : MİLLİYET

Kaynak: Editör:
Etiketler: Süper, Lig, tescil, edilecek, mi?, TFF, Başkanı, Nihat, Özdemir, açıkladı!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı