Haber
04 Nisan 2020 - Cumartesi 00:38
 
Trabzpnspor'lu oyunculardan Biz Bize Yeteriz Türkiyem kapmanyasına destek sürüyor
TRABZONSPOR Haberi
Trabzpnspor'lu oyunculardan Biz Bize Yeteriz Türkiyem kapmanyasına destek sürüyor

Trabzpnspor'lu oyunculardan Biz Bize Yeteriz Türkiyem kapmanyasına destek sürüyor

 

Trabzonspor’un milli kalecisi Uğurcan Çakır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Milli Dayanışma Biz Bize Yeteriz Türkiyem bağış kampanyasına katılarak.

 

İçerisinden geçtiğimiz bu zor amanları yardımve dayanışma ile kısa sürede atlatacağımıza yürekten inanıyor sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde başlatılan kampanyaya maaşımın 20’sini bağışlayarak dayanışma pasını Sosa’ya atıyorum ifadelerini kullanmıştı.

 

Trabzonspor'un Kaptanı Sosa sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda.

 

Uğurcan'ın attığı dayanışma pasını Trabzonspor'un yabancı oyuncuları adına alıyorum ve kendi ülkelerimizde yaptığımız gibi bize her zaman sevgi gösteren Türk halkınada yardımda bulunuyoruz" diyerek bağış kampanyasına katıldığını bildirdi. Bağış kampanyasına katılan Sosa pası Hüseyin Türkmen'e attı.

 

Trabzonspor'un genç oyuncusu Hüseyin Türkmen'de pası alarak maaşının yüzde 30 unu bağışlayarak pası Abdulkadir Parmak'a attı.

 

İçinden geçtiğimiz bu zor zamanları yardım ve dayanışma ile en kısa sürede atlatacağımıza inanıyor, sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde başlatılan kampanyaya maaşımın yüzde 30'unu bağışlıyarak dayanışma pasını takım arkadaşım Abdülkadir Parmak!'a atıyorum diyerek bağış kampanyasına katıldığını bildirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzpnspor'lu, oyunculardan, Biz, Bize, Yeteriz, Türkiyem, kapmanyasına, destek, sürüyor,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı