Haber
08 Nisan 2017 - Cumartesi 23:52
 
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın Beşiktaş Maçı Açıklamaları
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın Açıklamaları Teknik Direktör Ersun Yanal, Beşiktaş maçı sonrası şöyle konuştu:
TRABZONSPOR Haberi
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın Beşiktaş Maçı Açıklamaları

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın Açıklamaları

Teknik Direktör Ersun Yanal, Beşiktaş maçı sonrası şöyle konuştu:

“Bugün futbolun gecesi oldu. Futbolu taraflı tarafsız seyredenlerin alkışladığı bir gece oldu. Stada gelen tüm sporseverlere teşekkür ediyorum. Bu oyunu sevdiren oyuncularıma teşekkür ediyorum. Kaybettik ama kaybederken kazandığımız çok şey var. Ben oyuncularımın istedikleri oyunu oynama arzusundan ötürü teşekkür ediyorum. Biz gelişen bir takımız. Trabzonspor çok doğru bir yolda. Eski stadımızda ortalama 7 binlerle oynarken, yeni stadımızda 30 binli rakamlara ulaştık. Taraftarımızın ve camiamızın güvenebileceği bir yolda olduğumuzu düşünüyorum. Gelişiyoruz, bu gelişim içinde arkadaşlarımıza destek bekliyoruz.

Takımın gelişmesi için zamana ve sürekliliğe ihtiyacı var. Burada oynamayı seven bir gruba sahibiz. Onları seven taraftar grubundan çok önemli bir mesaj alıyoruz. Bugün rakibimiz kadar kazanmayı hak ettik. Türkiye’nin en iyi takımı ile oynadık, cesaretliydik, cesurduk. Kaybederken çok şeyler kazandık. Türkiye’de uzun zamandır kimsenin hakemle ve birbiri ile kavga etmediği güzel bir atmosferde maç oynandı. Biz sadece oynamak ve gelişmek istiyoruz. Ligde 6. veya 5. olmaktan ziyade böyle oynamak bizim için çok daha önemli.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzonspor, Teknik, Direktörü, Ersun, Yanal’ın, Beşiktaş, Maçı, Açıklamaları,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı