Haber
09 Eylül 2019 - Pazartesi 14:50
 
Trabzon Ortahisar Belediyesi'nin 2020-2024 Stratejik Planı kabul edildi
GENEL Haberi
Trabzon Ortahisar Belediyesi'nin 2020-2024 Stratejik Planı kabul edildi

Trabzon Ortahisar Belediyesi'nin 2020-2024 Stratejik Planı kabul edildi

 

Ortahisar Belediye Meclisi eylül ayının son oturumu Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis oturumunda Ortahisar Belediyesi'nin 2020- 2024 Stratejik Planı gündem maddesi olarak görüşüldü.

 

Belediyenin birim müdürlüklerinin 2020-2024 dönemindeki proje ve faaliyetlerini kapsayan planla ilgili meclis üyelerinin görüş ve düşüncesinin alınmasından sonra oylamaya geçildi. Yapılan oylamada Ortahisar Belediyesi 2020-2024 Stratejik Planı oybirliğiyle kabul edildi.

 

GENÇ, TEŞEKKÜR ETTİ

 

Yeni dönemde “En Mutlu Şehir Ortahisar”  sloganı çerçevesinde katılımcı belediyecilik anlayışıyla stratejik planı hazırladıklarını belirten Başkan Genç, "En Mutlu Şehir Ortahisar hedefi" çerçevesinde stratejik planımızı hayata geçirerek yolumuza devam edeceğiz. Geçmiş dönemde büyükşehir yasasından kaynaklanan birtakım aksaklıklar vardı. Bu konuyla ilgili yeni bir büyükşehir yasası hazırlanıyor. İnşallah, bu aksaklıklar yeni yasayla birlikte giderilir. Söz alan, görüş ve eleştirilerini dile getiren arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah, yeni dönemde Ortahisar Belediyemizin ve diğer ilçe belediyelerimizin de daha güzel adımlar atacağı yasal düzenlemeler hayata geçirilir. Stratejik planın hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletiyorum. Cenab-ı Allah, hayırlı bir şekilde uygulamayı hepimize nasip etsin... Ve bütün meclis üyelerimize de katkılarından dolayı da teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzon, Ortahisar, Belediyesi'nin, 2020-2024, Stratejik, Planı, kabul, edildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı