Haber
05 Mayıs 2017 - Cuma 14:53
 
B.B. Başkanı Gümrükçüoğlu 3.Erdoğdu Mah Yol Çalışmalarını İnceledi
Erdoğdu Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Mevsim boyunca bu şehrin ana yollarının yapım, bakım, onarımlarını gün ardı kesilmeden devam ettireceğiz” dedi.
- Haberi
B.B. Başkanı Gümrükçüoğlu 3.Erdoğdu Mah Yol Çalışmalarını İnceledi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Asfalt mevsiminin yeni başlamış olmasına rağmen 45 bin ton asfalt üreterek mahalle yollarına seren Büyükşehir Belediyesi, Ortahisar ilçesinin Erdoğdu Mahallesi’nde asfaltlama çalışması gerçekleştirdi.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Erdoğdu Yolu’ndaki asfaltlama çalışmalarını yerinde takip etti. Burada görev yapan mesai arkadaşlarına tatlı ikram eden Gümrükçüoğlu, “Emeğinize elinize kolunuza sağlık. Sizin alın terinizle yaptığınız bu hizmet benim nezdimde en büyük kıymeti olan emektir. Şehrimiz sizlerin emekleri ile daha güzel, daha yaşanılır hale geliyor. Bu yol binlerce insana hizmete eden bir yolumuz. Finişir ile son derece kaliteli bir asfalt seriyoruz. Hem insanlarımızın sağlığının hem de araçların korunmasını temin eden önemli bir çalışma yapıyoruz. Sizlerin mevsim boyu gayretleriyle bu sene bu şehrin ana yollarının yapım, bakım, onarımlarını gün ardı kesilmeden devam ettireceğiz” dedi.

 

3 Nolu Erdoğdu Mahallesi Muhtarı Ergun Memiş de yapılan çalışmalardan ötürü Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: B.B., Başkanı, Gümrükçüoğlu, 3.Erdoğdu, Mah, Yol, Çalışmalarını, İnceledi,
Haber Videosu
<

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı