Haber
17 Mart 2017 - Cuma 07:47
 
TRABZONSPORDAN TARAFTARA UYARI
Taraftarlarımıza Öneli Duyuru
TRABZONSPOR Haberi
TRABZONSPORDAN TARAFTARA UYARI

Trabzonspor Resmi Sayfasından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

 

TFF ve UEFA Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmak, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmak, koltuk kırmak, merdiven boşluklarına oturmak ve kötü tezahüratta bulunmak kesinlikle yasaktır.

Takımımızın daha önce oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın rakip takım veya takımlara yönelik kötü tezahüratları kulübümüzün ciddi oranda ceza ödemesine neden olmuştur.

Bu cezalar her tekrarda katlanarak artmakta ve sonuç olarak daha da ağır boyutlara ulaşmaktadır. Ayrıca bu cezaların kulübümüze getireceği zararların yanı sıra, sebebiyet verenler de yasa gereği maddi ve manevi çok ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalacaklardır.

Stadyuma erken ve toplu taşıma araçlarını kullanarak gelelim

Takımımızın Galatasaray ile oynayacağı müsabaka için yarın (Cumartesi) 15.30’dan itibaren hem ilçelerden (belediye binalarının önü) hem de şehir merkezinden (Trabzon Barosu önü) otobüs seferleri düzenlenecektir. Taraftarlarımızın yoğunluk sebebiyle stadyuma erken ve toplu taşıma araçlarını kullanarak gelmesi özellikle rica olunur.

Güvenlik görevlilerinin yönlendirmelerine uyalım

Maça gösterilen büyük ilgi sebebiyle taraftarlarımızın stadyum çevresinde özel ve resmi güvenlik güçlerinin trafik yönlendirmelerine uyması büyük önem taşımaktadır.

Tüm taraftarlarımızdan konuya gereken hassasiyeti göstermelerini ve takımımızı maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Taraftarlarımıza, Öneli, Duyuru
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TRABZONSPORDAN TARAFTARA UYARI
Yorumlar
Haber Yazılımı