Haber
10 Ocak 2020 - Cuma 19:57
 
Trabzonspor'dan harcama limitlerine tepki açıklaması
Trabzonspor Kulübü resmi internet sitesinden harcama limiti hakkında açıklamada bulundu.
TRABZONSPOR Haberi
Trabzonspor'dan harcama limitlerine tepki açıklaması

Trabzonspor'dan harcama limitlerine tepki açıklaması

 

Trabzonspor Kulübü, harcama limitleri üzerine yeni bir açıklamayı resmi internet sitesinden yayınladı. İşte o açıklama;

 

"Kulübümüz, kuruluşundan bugüne kadar her zaman hukukun, adaletin ve kuralların tarafında olmuş ve herkes için bu değerleri savunmuştur. Trabzonspor Kulübü olarak hiçbir zaman kendimiz için istemediğimizi bir başkası için de istemedik.

 

Bu doğrultuda; kamuoyunda "harcama limitleri" olarak bilinen uygulama ile ilgili görüşümüzün de duruşumuzun da aynı değerlerin çerçevesinde olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz.

 

Nasıl ki limitlerin 30'dan 40'a çıkartılmasına prensip gereği itiraz ettiysek yine son günlerde konuşulan "harcama limitlerinin esnetilmesi"ne yönelik girişim ve söylemlere de aynı sebepten dolayı şiddetle karşı çıkıyoruz!

 

Türkiye Futbol Federasyonu ve kurullarının kendi koydukları ve tüm futbol ailesinin sezon başında kabul ettiği kurallardan ve bu kuralların edimlerinden asla taviz vermeyeceğine olan inancımız tamdır. Bu vesile ile "harcama limitlerinin esnetilmesi" konusunda yaşanan süreci yakinen takip ettiğimizi ve herhangi bir kuraldışılığa kesinlikle izin vermeyeceğimizi kamuoyuyla paylaşırız."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzonspor'dan, harcama, limitlerine, tepki, açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı