Haber
27 Haziran 2020 - Cumartesi 18:47
 
Trabzonspor'dan Ağaoğlu'na sizin önderliğinizde sekizinci kuşatmaya hazırız
TRABZONSPOR Haberi
Trabzonspor'dan Ağaoğlu'na sizin önderliğinizde sekizinci kuşatmaya hazırız

Trabzonspor'dan Ağaoğlu'na sizin önderliğinizde sekizinci kuşatmaya hazırız

 

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’na doğum günü kutlaması gerçekleştirildi.

 

İlk olarak Teknik Direktör Hüseyin Çimşir ve futbolcularımızın yer aldığı kutlamada Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Çoğunuzun üç katı yaşım var. Ne kadar yaşadığım değil, nasıl yaşadığım önemli. Üzerimizde çok büyük bir sorumluluk var. Bu takımın şampiyonluğu elinden alındığı veya çalındığı zaman kendi elleriyle hayatlarına son veren insanların var olduğu bir camiada onların hakkı olan şampiyonluğu almadan doğum günü kutlamak hiçbirimizin hakkı değil. O insanları mezarlarında mutlu edecek miyiz, etmeyecek miyiz? Bunun kararı sizde. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kutlamanın ardından teknik heyet ve futbolcular Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun 63. yaşını tebrik ederek, iyi dileklerde bulundular.

 

Başkan Ağaoğlu’na daha sonra yönetim kurulu kutlama gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Üyesi Lokman Sadıklar’ın yeni hizmete açtığı kafe restorandaki kutlamaya Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp, Divan Başkanı Ali Sürmen, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Hacıkerimoğlu ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. Başkan Ağaoğlu üzerinde “Sizin önderliğinizde 8. Kuşatma’ya hazırız” yazılı pastadaki mumları söndürdü ve “İnşallah bu sene şampiyon olacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzonspor'dan, Ağaoğlu'na, sizin, önderliğinizde, sekizinci, kuşatmaya, hazırız,
Yorumlar
Haber Yazılımı