Haber
22 Haziran 2019 - Cumartesi 17:17
 
ARAKLI’DA HASAR TESPİT ÇALIŞMALARI MASAYA YATIRILDI
GÜNDEM Haberi
ARAKLI’DA HASAR TESPİT ÇALIŞMALARI MASAYA YATIRILDI

 

ARAKLI’DA HASAR TESPİT ÇALIŞMALARI MASAYA YATIRILDI

 

 

 

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı’nın Çamlıktepe Mahallesi’nde oluşturulan Mobil Afet ve Acil Durum Koordinasyon Merkeziʹnde, Vali İsmail Ustaoğlu başkanlığında gerçekleştirilen koordinasyon toplantısına katıldı.    

 

 

Bölgede yaşanan doğal afet sonuçlarının masaya yatırıldığı toplantıda, ilgili kurum yetkilileriyle birlikte halen süren kayıp arama çalışmaları, zarar tespitine yönelik faaliyetler ve bölgede alınacak diğer tedbirler ele alındı.    

 

 

AFAD başta olmak üzere, bölgede çalışma yürüten kurum yetkililerinin katılımcılara çalışmaları hakkında detaylı bilgilendirme yaptığı toplantının ardından, Vali Ustaoğlu, Başkan Zorluoğlu ve Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ile diğer yetkililer afet alanında incelemelerde bulundu.    

 

 

Temasları sırasında karşılaştığı mahalle sakinlerine; geçmiş olsun dileklerini ve yaralarını sarmak adına üzerlerine düşeni yapma gayreti içerisinde olduklarını bildiren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, sahada çalışmalarını sürdüren büyükşehir belediyesi ve TİSKİ personeliyle de bir araya gelerek son durum hakkında bilgi aldı.  

Kaynak: Editör: Taka61Net
Etiketler: ARAKLI’DA, HASAR, TESPİT, ÇALIŞMALARI, MASAYA, YATIRILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı